Aktuality

Automatické kotle na pelety ATMOS

Datum: 23. 7. 2018

Automatické kotle na pelety ATMOS jsou opatřené zabudovaným hořákem na pelety, který za pomocí šnekového dopravníku odebírá pelety ze zásobníku. Zásobník může mít libovolnou velikost. Často bývá i jako zásobník paliva použita část kotelny, která pak vystačí na celou topnou sezonu.

Úsporné vytápění díky zplynovacímu kotli na hnědé uhlí

Datum: 22. 5. 2018

Zplynovací kotle na hnědé uhlí ATMOS nabízejí efektivní způsob jak ušetřit za vytápění. Jsou speciálně navrženy pro spalování hnědého uhlí a jako náhradní palivo lze v jejich případě použít dřevo. Zplynovací kotle na hnědé uhlí ATMOS fungují na principu generátorového zplynování. Jsou opatřeny odtahovým ventilátorem, který zajišťuje odsávání spalin z kotle.

Výhody zplynovacího kotle se zabudovaným hořákem

Datum: 1. 5. 2018

Zplynovací kotle se zabudovaným hořákem na pelety ve vrchních dvířkách představují zajímavé řešení pro kotle do výkonu 40 kW (mimo modelů GD, GS(X)), které jsou opatřené odtahovým ventilátorem.

Výhody zplynovací kotle na dřevěné brikety a dřevo

Datum: 5. 3. 2018

Kombinované zplynovací kotle jsou vhodné pro vytápění rodinných domů, chat, chalup a jiných obdobných objektů. Kotle jsou konstruovány výhradně pro spalování kvalitních dřevěných briket a kusového dřeva.

Více palivové kombi kotle na pelety, dřevo a ELTO

Datum: 8. 1. 2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám nabídli kombinované kotle na zplynování dřeva, pelety a extra lehký topný olej (ELTO) Nová řada kombi kotlů ATMOS DC18SP(L), DC25SP(L), DC32SP(L) umožňuje ekologické spalování dřeva na principu generátorového zplynování v kombinaci s hořákem na pelety nebo ELTO.

Zplynovací kotle na hnědé uhlí

Datum: 30. 10. 2017

Pořiďte si zplynovací kotel na hnědé uhlí, který je praktický, snadno ovladatelný a investice do něj se vám skutečně vyplatí. Zplynovací kotel na uhlí je určený pro spalování hnědého uhlí nebo i dřeva. Funguje na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru (S), který odsává spaliny z kotle.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Ekologické a plně automatické kotle na pelety ATMOS

Datum: 7. 9. 2017

Využijte výhody automatických kotlů ATMOS, jenž jsou navrženy tak, aby byly ekologické a snadno ovladatelné. Kotle ATMOS jsou konstruovány pro dokonalé spalování pelet. Do levé či pravé strany kotle je potom zabudován hořák na pelety, který si plně automaticky, za pomocí šnekového dopravníku odebírá pelety ze zásobníku.

Kotel Atmos, servis a revize po roce provozu Borkovany, Brno – venkov.

Datum: 4. 9. 2017

V roce 2016 jsme provedli montáž kotle ATMOS DC25S s odtahovým ventilátorem, akumulační nádoby 1000l, čerpadel Grundfos, termoregulační ventil – litina VTC 511, expanzomat Reflex 200l v obci Borkovany, Brno – venkov.

Speciální zplynovací kotle na dřevo - ATMOS

Datum: 27. 4. 2017

Jsou konstruovány pro spalování dřeva, na principu generátorového zplynování s použitím odtahového ventilátoru (S), který odsává spaliny z kotle, nebo s použitím tlačného ventilátoru, který vhání spalovací vzduch do kotle.

123