Aktuality

Přípojka vody, kanalizace

Datum: 1. 4. 2017

Provádíme připojení na inženýrské sítě, montáže potrubí, armatur, přípojek pro vodovody, kanalizace včetně výkopových prací.

Automatický kotel na pelety Atmos

Datum: 3. 1. 2017

Každý z nás má zajisté nějaké zkušenosti s topením tuhými palivy jako je dřevo nebo dřevní brikety a to buď v kotli, krbových kamnech nebo krbu. Tato paliva jsou velmi dostupná a za přijatelné ceny. Ne každý však zná pelety, které se vyrábí podobným způsobem jako brikety a to lisováním odpadního dřeva – suchých pilin a hoblin a to bez pojiv. Vše probíhá pod vysokým tlakem. Jeden z nejpoužívanějších velikostí pelet je o průměru 6 – 8 mm a v délce od 5 – 25mm. Výhřevnost dřevěných pelet je podobná jako u briket, avšak se liší cenou. Je však důležité mít pelety uskladněny v suchu, aby se nerozhasily.

Ekologický zplynovací kotel na dřevo Dokogen

Datum: 27. 10. 2016

Zplynovací kotle Dokogen se vyznačují především jejich speciálním topeništěm, které je v obou stranách vyložené keramickými tvarovkami. Ve spodní části jsou opatřené otvory, které slouží pro přívod předehřátého primárního vzduchu, dále pak zplynovací tryskou, která má otvory pro přívod sekundárního vzduchu a spodní spalovací komorou, která má kulový keramický prostor.

Kotlíková dotace na kotle Atmos

Datum: 29. 8. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že kraje získají dalších 300 milionů korun na výměnu neekologických zdrojů tepla v rámci Kotlíkové dotace, které se otevírá již v prvním čtvrtletí 2017. Hlavní cíl tohoto programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdojů – lokálních topenišť, které využívají tuhá paliva.

Zplynovací kotle Atmos

Datum: 17. 6. 2016

Sedmdesátileté zkušenosti ve vývoji a výrobě zplynovacích agregátů ve firmě Atmos dokázali zužitkovat a jejich současné produkty, které jsou určené ke spalování dřeva a uhlí, dosahují vynikajících ekologických a ekonomických parametrů.
123